ליווי בתהליכי צמיחה ושינוי

צרו קשר:

כמה משפטים על ליווי בתהליכי צמיחה ושינוי

אני רוצה לקחת אתכם לשבריר שניה אל הרגעים האלו בחיים שבהם אנו חשים ש”משהו לא עובד”.
הרגעים שאנו חשים שאנחנו לא במקום שרצינו להיות, אולי יש שם תחושה של כיווץ פנימי או מועקה. יתכן שאתם אומרים לעצמכם שמשהו לא בסדר איתכם, אולי יש שאלה מטרידה שלא נותנת לכם מנוח. אולי אפילו תחושה קשה שמשהו בי מקולקל, השתבש.
לעיתים יהיה פער בין מה שאתם חושבים על עצמכם לבין מה שאחרים חושבים עליכם. לעיתים זה יהיה יעד שרציתם להשיג ולא הצלחתם, זוגיות שלא צלחה, שינוי מקום מגורים, שינוי מקום עבודה, רצון לעשות שינוי שלא קורה, מעבר מיחיד לזוג, מעבר משמעותי אחר בחיים, אובדן, פרידה או פחד שאינכם מצליחים להתגבר עליו. 
בדרך כלל נחפש סיוע, ליווי, ייעוץ רק כאשר משהו לא עובד לנו וכבר הרבה יותר קשה לנו להמשיך ככה מאשר להתעלם מכך. לעיתים פששוט יימאס לנו לקחת “אקמולים” מסוגים שונים או לספר לעצמינו שאנחנו יכולים להתמודד לבד.
בליווי תהליכי צמיחה ושינוי, אנחנו מזהים יחד, לאט לאט, כל אחד בקצב שלו את כל מה שמעכב, חוסם, לא מאפשר. כל הפחדים, חששות ומקומות כואבים. נמפה יחד את הכוחות שלכם, כל האיכויות שבכם, נגלה מה הייחודי שלכם שיש לכם להציע לעולם. נתיידד עם החוזקות שלנו ונכיר בהם, ניתן להם מקום ונצמיח אותם.
זהו תהליך מעצים ומשחרר. חוסר הנוחות והתחושות הקשות שלנו כלפי עצמינו אינן גזירת גורל. זה תלוי רק בנו וזהו תהליך משמעותי שאנחנו עושים בינינו לבין עצמינו. זוהי יציאה מעבדות לחירות, מתלות באחרים לתפיסה עצמית חיובית שבאה מתוכינו ואינה תלויה בדבר.
מאמר על התפיסה והגישה הטיפולית שלי בנימה אישית

מאמר על התפיסה והגישה הטיפולית שלי בנימה אישית

פרישה מהצבא זה אירוע משמעותי. יכולה היום לומר שהמעבר היה דרמטי. ברגע אחד נדמו כל הטלפונים, הרעשים, הצורך לפתור בעיות.

מה לא בסדר איתי?

מה לא בסדר איתי?

האם מוכרת לכם התחושה הזו שמסתובבת בבטן ולא נותנת מנוח? האם בטקסט הפנימי שלכם עם עצמיכם יש איזושהיא שאלה מטרידה