ייעוץ קריירה אישי

צרו קשר:

ייעוץ/אימון לקריירה הינו תהליך שבו אני בונה עם כל נועץ מפה אישית על פי מודל ארבע הדלתות שפיתחתי. אני מבררת עם כל אחד מהם התשוקות שלו: מה הוא אוהב לעשות, מה מושך אותו, מה המשאבים שלו, עוצמותיו וחוזקותיו: מה הוא יודע לעשות, במה הוא טוב, מה הערכים שלו בדגש על ערכי העבודה הבסיסיים שלו, מה האילוצים העכשויים של חייו ומה הוא תופס כמטרה הגדולה של החיים שלו.
בתהליך הבירור הזה אני עושה שימוש בכלים אימוניים וייעוצים רבים כגון עבודה עם קלפים, דימיון מודרך, כתיבה אינטואיטיבית ועוד. לעיתים יש מקום לעשות שימוש גם בכלים של פסיכולוגיה תעסוקתית ולמלא מספר שאלונים ולעבור מספר מבדקים ממוחשבים ואחרים לבירור התשוקות או היכולות המרכזיות.

המטרה היא למצוא יחד את הדבר שמתאים לנועץ בעת הנוכחית. זה יהיה הדבר שמאגד בתוכו כמה שיותר מהתשוקות, המשאבים, הערכים ומה שהוא תופס כייעוד שלו. ניקח כמובן בחשבון גם את אילוצי המציאות והחיים וצרכי הפרנסה.

הנחת היסוד שלי בייעוץ קריירה כמו ביתר תחומי העיסוק שלי היא שכל הידע נמצא אצל הנועץ. התפקיד שלי הוא לשאול את השאלות הנכונות ולעורר למחשבה, לבדיקה של כל אחד עם עצמו מה מזה מדבר אליו, היכן יש לו סקרנות לחקור עוד, להתנסות, מה מכל מה שהוא רוצה מתאפשר עכשיו ומה אולי יהיה רלוונטי בעתיד.
מה בין ייעוץ קריירה והתפתחות אישית

מה בין ייעוץ קריירה והתפתחות אישית

במהלך עבודתי אני נתקלת מידי יום באנשים בגילאים שונים ומגוונים שלא יודעים מה הם רוצים לעשות. לעיתים הם לא יידעו