קצת עליי

אני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה  ותואר שני בפסיכולוגיה ייעוצית תעסוקתית מאוניברסיטת תל אביב.

במשך כ- 23 שנים שימשתי כפסיכולוגית בצבא במחלקת מדעי ההתנהגות של צה”ל וביחידת המיון של חיל האוויר. בתפקידי האחרון בצבא הייתי מפקדת יחידת המיון של חיל האוויר ופרשתי בדרגת סגן אלוף.

יש לי מעל 20 שנות ניסיון בפיתוח, הובלה והטמעה של תהליכי פיתוח ארגוני תוך התמקצעות מיוחדת בתחום המיון וההערכה. אני מומחית בעולם העבודה ובליווי חיי העובד משלב המיון ועד שלב הפרישה.

בתפקידים השונים בצבא בניתי מגוון של כלי הערכה ומערכות מיון. עסקתי בניהול מערך המיון בחיל האוויר, הכשרתי דורות של פסיכולוגים לעיסוק זה בצה”ל וקידמתי מאוד את התחום.

זכיתי להיות מובילה ושותפה במספר רב של פרויקטי פיתוח, מחקר, מיחשוב, התייעלות, התמקצעות ושינויים ארגוניים.

במהלך השנים התמחיתי והעשרתי את תחומי הידע שלי בפסיכותרפיה ושיטות ייעוץ מגוונות.
למדתי מגוון רחב של קורסים כגון הנחיית קבוצות, גישור, שפת גוף, התמקדות, גשטאלט, ביבליותרפיה, פסיכותרפיה גופנית התייחסותית, קורס התמקדות ויחסים, עברתי סדנאות של ריפוי הילד הפנימי, עבודה עם זכרונות ילדות ועם מעברים בין מצבי תודעה שונים, פוטותרפיה, דימיון מודרך ועוד.

בשנים האחרונות מאז פרישתי מהצבא עיקר עיסוקי הוא בייעוץ אישי, פרטני בהתאמה אישית. אני עובדת כפסיכולוגית עצמאית ומלווה תהליכי ייעוץ וצמיחה.

בתהליכי הליווי והייעוץ אני משלבת מגוון של טכניקות וכלים שרכשתי במהלך השנים.
בנוסף, אני מתמחה בהנחיית סדנאות, הכנה מנטלית לתהליכי קבלה לעבודה, ייעוץ קריירה וליווי תהליכי הערכת והעצמת עובדים בארגונים כגון אל על, משטרה, חיל האוויר וגופים נוספים.

עם פרישתי מצה”ל הצטרפתי גם לצוות היועצים ב-“מרכז סמלים” בהנהלת ד”ר רפאל רוזנר והקמתי שם את מחלקת הייעוץ התעסוקתי ו -“שיטת 7 השלבים לאבחון תעסוקתי”. זהו תהליך חדש וייחודי, מקיף וקצר טווח  של אבחון וייעוץ.

במסגרת עבודתי עם מרכז סמלים אנו גם מנחים  יחד סדנאות להעצמת עובדים ושחרור מחסמים אישיים ומקצועיים.

קצת על שיטת “7 השלבים” בסרטון הבא:בקישור המצורף ניתן לקרוא מידע נוסף:
http://www.smalim.co.il/career